Güncel Turizm, Güvenli Kaliteli Konforlu VIP Taşımacılık

Güncel Turizm, tecrübeli kadrosuyla havalimanı transferleri, şehir içi ve şehir dışı transferlerini itina ile gerçekleştiriyor.

Misyonumuz

Başta VIP Taşımacılık olmak üzere tüm çalıştığımız sektörlerde hayatın kolaylaşmasına, yaşam standartlarının yükselmesine, iş verimliliğinin ve hizmet kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Şirket olarak, modern yönetim anlayışına sadık kalarak, yerli teknolojik çözümlerimizi tüm dünyaya sunarak, VIP Taşımacılık sektöründe dünya lideri olmak.

Neden Biz?

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik teknolojik çözümler sunan ve kendini sürekli geliştiren Güncel Turizm, müşterileri odaklı teknik kadrosuyla 2004 yılında kurulmuştur.

0
0
0
0

Biz Kimiz?

Güncel Turizm, profesyonel sürücüleri ile siz değerli müşterilerimize maximum rahatlık ve güveni sağlamaktadır.

Güncel Turizm, tecrübeli kadrosuyla havalimanı transferleri, şehir içi ve şehir dışı transferlerini itina ile gerçekleştiriyor.

Güncel Turizm, VIP Taşımacılık

Uçuş öncesi ve sonrası, yolculuklarına farklı bir başlangıç yapmak isteyen müşterilerimizin son zamanlardaki tercihidir. Size ve değerli misafirlerinize ayrıcalıklı olmanın keyfini tekrar tekrar hissettirecek VIP araç filomuz, deneyimli personellerle 7/24 hizmetinizdedir.

Müşterilerimizden Gelenler

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak için yorumlarınızı önemsiyoruz.